9226 Skålar på fot
4 st, etsad dekor, diameter: 13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 november 2015 -
7603 Skålar
2 st, Etsad dekor, diameter: 12 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2015 -
7105 Skålar
2 st, etsad dekor, signerad. , höjd: 16, diameter: 24
Såld: 150 kr
Såldes den 13 oktober 2014
1162 Skålar
1 par, etsad dekor, en med nagg, höjd: 8
Såld: 100 kr
Såldes den 4 augusti 2014 -
8021 Skålar
3 st. Orrefors, etsad dekor, höjd: c:a 10
Såld: 150 kr
Såldes den 13 augusti 2007 -
5362 Sköljskålar
13 st, Etsad dekor
Såld: 1.900 kr
Såldes den 17 juli 2006
9072 SKÃ…LAR
2 st, etsad dekor
Såld: 200 kr
Såldes den 17 december 2001